Комод Doros Торн Сосна Натті 3 ДСП 135х51.6х80 (41510167)
Комод Торн — практичне та стильне рішення для організації зберігання в будь-якій кімнаті. Лаконічний дизайн колекції органічно вписується в різні стилі інтер'єру: мінімалізм, сучасна класика, скандинавський стиль. Комоди ідеально підійдуть для спальні, вітальні або передпокою.
Продумане внутрішнє наповнення та різноманіття кольорів дозволяють легко поєднувати меблі колекції Торн з різними стилями інтер'єру. Це практичне рішення, яке допоможе підтримувати порядок і створити затишну атмосферу у вашому домі.
Чому варто обрати колекцію Торн:
- Варіанти конфігурації. Комоди доступні у чотирьох виконаннях: 2 дверцята, 3 шухляди, 3 дверцята, або 3 шухляди + 1 дверцята — залежно від ваших потреб.
- Доступні розміри за шириною: 900 мм та 1350 мм; висота — 800 мм.
- Продумана функціональність. Шухляди та дверцята — все передбачено для зберігання речей у максимальному порядку.
Матеріали та якість:
- Корпус і фасади — ламіноване ДСП товщиною 16 мм
- Кромка всіх зовнішніх деталей, полиць і шухляд — 0,5 мм
- Фурнітура перевірена на міцність і довговічність
- Матеріал ручок — пластик
- Варіанти з шухлядами — мають телескопічні напрямні
- Конструкція — міцна, стійка, безпечна у використанні
Гарантія: 18 місяців.
Доставка та збирання. Усі вироби постачаються в розібраному вигляді в надійній упаковці, що гарантує їх збереження під час транспортування. У комплекті — всі необхідні кріплення та детальна інструкція для самостійного складання.
Зверніть увагу: збережіть упаковку до повного складання — це обов'язкова умова при розгляді рекламацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сосна Натті |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Вага | 31 кг |
| Висота комода | 80 см |
| Глибина комода | 51.6 см |
| Ширина комода | 135 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 488 ₴









